خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر

دانلود مقاله قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر

دانلود رایگان دانلود مقاله قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دانلود مقاله  قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر  نوع فایل  :  Word  تعداد صفحات : 15 فهرست و پیشگفتار در حال حاضر اطلاعات باستان شناسي ، از استان زنجان و شهرستان هاي آن بسيار محدود مي باشد . اين نقطه نسبت به نقاط كشور تا حدودي به دور از فعاليتهاي باستان شناختي ، بررسي و كاوش بوده است . اين مقاله حاصل بررسي ۱۰ روزه در قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر مي باشد اين محوطه در مقاله ها و انتشارات پيشين بيشتر از آن ، با استقرارهاي دوره تاريخي و اسلامي معرفي شده است . نگارنده طي چند بازديد از تپه در سال ۸۳ و ۸۴ با چند قطعه سفال متعلق به دوره هاي استقراري آهن و يك تراشه ( flake ) از محوطه اطراف تپه مواجه مي شود و همين نكته آغازي شد براي مشخص كردن فاصله تقريباً ۵۰۰ متري اين تپه جريان است و اين نكات از لحاظ جغرافيايي و زيست محيطي در دوره هاي گذشته بسيار حائز اهميت بوده است . به همين منظور در تير ماه ۱۳۸۴ با هماهنگي اداره ميراث فرهنگي ابهر كار بررسي آغاز گرديد … – موقعيت جغرافيايي – پيشينه پژوهشهاي باستان شناختي قلعه تپه – سفال -سفالهاي دوره اسلا …

این محصول “دانلود مقاله قلعه تپه يا تل داراب در شهرستان ابهر  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد تفاوت تبادل فرهنگ با تهاجم فرهنگي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *