خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله مراقبتهای پرستاری از بیمار نیازمند ایلئوستومی

دانلود مقاله مراقبتهای پرستاری از بیمار نیازمند ایلئوستومی

دانلود رایگان دانلود مقاله مراقبتهای پرستاری از بیمار نیازمند ایلئوستومی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله مراقبتهای پرستاری از بیمار نیازمند ایلئوستومی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


برخی از بیماران مبتلا به بیماری التهابی روده در نهایت برای کنترل نشانه های بیماری وپیشگیری از عوارض نیازمند تغییردایمی از مسیر دفع مدفوع هستند. مراقبت پرستاری قبل از عمل ایلئوستومی (سوراخ کردن ایلئوم) قبل از انجام جراحی لازم است جایگزینی مایع ، خون وپروتئئن انجام شود. از آنتی بیوتیکها بصورت پروفیلاکسی مصرف شود. رژیم بیمارکم باقیمانده می باشد. قبل از عمل محل مناسب دهانه ایلئوستومی در روی شکم را علامتگذاری می کنند این محل باید دوراز جوشگاه ، چین وضایعات استخوانی باشد. اطلاعات لازم در مورد این عمل بااستفاده از جزوات آموزشی وبحث وگفتگو در اختیار بیمار گذاشته می شود همچنین آموزش قبل از عمل شامل نحوه جمع آوری ترشحات خارج شده از دهانه رادراختیار او قرار دهید. مراقبت پرستاری بعداز عمل : مواقبت از زخم ناحیه عمل ضروری می باشد. دهانه ایلئوستومی از نظر رنگ واندازه مشاهده می شود. روی ایلئوستومی کیسه ای پلاستیکی قرار داده می شود که باچسب محکم به پوست اطراف دهانه چسبا نده می شود. خروج مدفوع از ایلئوستومی باید ۷۲ ساعت بعد از عمل آغاز شود. محتویات روده داخل کیسه پلاستیکی تخلیه می شود وبدین …

این محصول “دانلود مقاله مراقبتهای پرستاری از بیمار نیازمند ایلئوستومی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد DNA و ژنتيك

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد DNA و ژنتيك ، این محصول" تحقیق در مورد DNA و ژنتيك "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *