خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله موتورهاي آزمايشي و حالات مختلف تست موتور

دانلود مقاله موتورهاي آزمايشي و حالات مختلف تست موتور

دانلود رایگان دانلود مقاله موتورهاي آزمايشي و حالات مختلف تست موتور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله موتورهاي آزمايشي و حالات مختلف تست موتور “را از yahoo-market دانلود نمایید.


تمام تحقيقاتي كه در اين زمينه انجام شده بودند بر اساس استفاده از موتورهاي آزمايشي نشان داده شده در شكل ۹-۵ بودند. راه انداختن آزمايشي موتورهاي test cell شامل يك موتور Ford 3.0 LV-6 بود كه از دينامومتر الكتريكي در سيستم انتقال نيرو اتوماتيكي تشكيل شده بود. يك سنسور حرارتي كنترل كننده هوا، يك سنسور كنترل كننده جريان بنزين و يك ستسور كنترل كننده جزيان هوا در موتور نصب شده اند تا دماي هوا و جريان بنزين و درجه جريان هوا در موتور نصب شده اند تا دماي هوا و جريان بنزين و درجه جريان هوا را اندازه گيري كنند. دو سنسور اندازه گير گاز اكسيژن در لوله اگزوز جاسازي شده است. نتيجه اطلاعات جريان هوا و ورودي سنسورهاي مختلف درون موتور براي محاسبه مقدار جريان سوخت لازم براي تعيين درصد هوا و سوخت براي عملكرد موتور به كار مي رود. قسمت پردازش مركزي، پهناي پالس تزريقي و زمان جرقه را تعيين مي كند و به تزريق كنند …

این محصول “دانلود مقاله موتورهاي آزمايشي و حالات مختلف تست موتور  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل ، این محصول" پاورپوینت درباره بررسی خواص دیزل گازوئیل "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *