خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله نقش مدیریت عوامل استرس زای فناوری اطلاعات در محیط کار بر بهره وری

دانلود مقاله نقش مدیریت عوامل استرس زای فناوری اطلاعات در محیط کار بر بهره وری

دانلود رایگان دانلود مقاله نقش مدیریت عوامل استرس زای فناوری اطلاعات در محیط کار بر بهره وری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله نقش مدیریت عوامل استرس زای فناوری اطلاعات در محیط کار بر بهره وری “را از yahoo-market دانلود نمایید.


عنوان مقاله: نقش مدیریت عوامل استرس زای فناوری اطلاعات در محیط کار بر بهره وری تعداد صفحات: ۱۰ فرمت: pdf قیمت:۳۰۰۰ تومان فناوری اطلاعات به شیوههای گوناگون بر بهرهوری نیروی انسانی اثر میگذارد که بررسی نقش مدیریت عوامل استرسزای فناوری اطلاعات به مثابه یکی از راههای اثرگذاری بر بهرهوری نیروی انسانی به عنوان هدف این پژوهش مطرح می باشد . این پژوهش کاربردی از لحاظ گردآوری دادهها از نوع پیمایشی می باشد که بدین منظور پرسشنامهای میان کارکنان “مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران” توزیع شد. با استناد به یافتههای تحقیق، وجود رابطهی معنی داری میان مدیریتعوامل استرسزا ی فناوری اطلاعات در محیط کار و بهرهوری اثبات شد. لذا سازمانها میتوانند با شناسایی عوامل استرس-زای سازمانی و شغلی فناوری اطلاعات ، تاثیرات مخرب و سازنده این عوامل استرسزا در محیط کار را، مدیریت کرده و باکاربرد بهینه آن در سازمان بهرهوری کارکنان را افزایش داده و برای رقابت بهتر از مزیت منابع انسانی بهرهورتر استفاده کنند. برای دریافت فایل کل مقاله مراحل خرید را تکمیل نمایید.     …

این محصول “دانلود مقاله نقش مدیریت عوامل استرس زای فناوری اطلاعات در محیط کار بر بهره وری  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی ۳۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص ، این محصول" دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *