خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله نگاهي اجمالي به بيماري هاي نوپديد و بازپديد

دانلود مقاله نگاهي اجمالي به بيماري هاي نوپديد و بازپديد

دانلود رایگان دانلود مقاله نگاهي اجمالي به بيماري هاي نوپديد و بازپديد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله نگاهي اجمالي به بيماري هاي نوپديد و بازپديد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


زماني تصور بر اين بود كه از يكطرف بهبود وضع تغذيه و بهداشت و از طرف ديگر گسترش ايمنسازي، باعث كنترل بيماري هاي عفوني و سرانجام موجب ريشه كني آنها خواهد شد ولي نوپديدي بسياري از عوامل عفونتزاي جديد، بازپديدي برخي از عوامل عفونتزائي كه تصور مي‌رفت به مرحله حذف رسيده اند و بروز مقاومت روزافزون عوامل سببي بيماري هاي عفوني نسبت به آنتي بيوتيك ها، حاكي از اين واقعيت است كه جنگ بين ميكروب و انسان را پاياني نيست و در بسياري از جبهه ها همچنان ادامه دارد و حتي به فاصله هاي كوتاهي جبهه هاي جديدي نيز گشوده مي‌شود . همانگونه كه در گفتار اوّل كتاب نيز اشاره گرديد، رويداد نوپديدي و بازپديدي بيماري ها جهانگستر بوده در تمامي نقاط دنيا به وقوع پيوسته است. مثلا از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۳ طغيان هاي (Outbreak) عظيمي از عفونت هاي ناشي از عوامل بيماريزاي موجود، نظير آنتروويروس ۷۱ يا واريانت هاي جديدي نظير آ …

این محصول “دانلود مقاله نگاهي اجمالي به بيماري هاي نوپديد و بازپديد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد سیاه زخم ۲۴ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد سیاه زخم 24 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد سیاه زخم 24 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *