خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله نگرشي موضوعي در تصاوير شعري ديوان فرخي سيستاني

دانلود مقاله نگرشي موضوعي در تصاوير شعري ديوان فرخي سيستاني

دانلود رایگان دانلود مقاله نگرشي موضوعي در تصاوير شعري ديوان فرخي سيستاني ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله نگرشي موضوعي در تصاوير شعري ديوان فرخي سيستاني “را از yahoo-market دانلود نمایید.


 پيش از اين ، در بحث از توصيفات ، به سه نوع توصيف کلّي در ديوان فرخي سيستاني ، يعني توصيف طبيعت و عناصر جهان ، توصيف هاي عاطفي و توصيف هاي ستايشي ، اشاره کرديم. اين توصيفات سه گانه که تقريباً همه ي تصاوير به کار رفته در ديوان فرخي سيستاني را شامل مي‌شوند ، از جنبه هاي گوناگون با هم تمايز دارند وما در اينجا ، به اختصار ، به آنها اشاره مي‌کنيم. اوّلين مسأله ای که در اين باره مطرح است ، بررسي ميزان ابتکاري بودن يا کليشه اي بودنِ تصاوير به کار رفته در اين نوع توصيفات سه گانه است . در توصيفات فرخي از مظاهر طبيعت و عناصر جهان، غالب تصاوير ، از نوآوري و ابداع برخوردارند و کمتر ، تصويري را مي يابيم که بر گرفته از تصاويرِ شعري شاعران گذشته ويا معاصر او باشد . اما در توصيفات عاطفي که غالب تصاوير ، برمحورِ توصيفِ معشوق و جمال او دور مي زند ؛ جنبه ابتکاري و ابداعي تصاوير ،تا حدودي رنگ …

این محصول “دانلود مقاله نگرشي موضوعي در تصاوير شعري ديوان فرخي سيستاني  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) ۷۷ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) 77 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد افسردگي ( روش تحقیق ) 77 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *