خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز

دانلود مقاله نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز

دانلود رایگان دانلود مقاله نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۵۲ این مقاله در مورد نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز می باشد .   بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از مقاله نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز چين باستان بدين طريق چينيان در بيش از سه هزار سال قبل با برخي از مفاهيم مديريت نظير سازماندهي،‌ تشريح وظايف، همكاري، روشهاي ايجاد كارايي و كنترل آشنا بوده‎اند. تخصص به وسيله چينيان باستاني مورد تأكيد قرار مي‎گرفت؛ بنابراين مشاغل جنبه ارثي داشت. چينيان براي اولين بار انتخاب افراد و نيروي انساني را به وسيله امتحانات در ۱۲۰ سال قبل از ميلاد آغاز كرده‎اند. آموزش در اين  تمدن كهن بر محور انديشه‎هاي دو شخصيت بزرگ استوار بوده است: يكي لائوتسه  كه آموزش  و پرورش را ثمره انديشه و تعقل مي‎دانست و بر زندگي روحي و شيوه فكري مناسب تأكيد ……..(ادامه دارد) دستاوردهاي مدرنيسم۱- در حوزة‌ اجتماعي: تقسيم‎بندي‎هاي اجتماعي؛ ايجاد دگر …

این محصول “دانلود مقاله نگرشی نوين به نظريات سازمان و مديريت در جهان امروز  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی ۳۵ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص ، این محصول" دانلود تحقیق روانشناسی تربیتی 35 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *