خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله و آموزش در مورد فیشینگ و راه های مقابله با آن‎ (تعداد صفحات ۱۰)

دانلود مقاله و آموزش در مورد فیشینگ و راه های مقابله با آن‎ (تعداد صفحات ۱۰)

دانلود رایگان دانلود مقاله و آموزش در مورد فیشینگ و راه های مقابله با آن‎ (تعداد صفحات ۱۰) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله و آموزش در مورد فیشینگ و راه های مقابله با آن‎ (تعداد صفحات ۱۰) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فیشینگ یک بازی فریب دهنده و یک شکل از سرقت هویت آنلاین است که بدلیل رایج بودن این نوع حمله و استفاده از روش های “مهندس اجتماعی” قربانی را ترغیب به ثبت اطلاعات می کند. در این مقاله شما را با نحوه ی مقابله با این حملات آشنا می کنیم اینترنت زندگی انسان را به طور معنی داري تغییر داده و بسیاري از زمینه هاي تجارت ، بهداشت ، درمان و غیره را تحت الشعاع خود قرار داده است. از همین رو برقراري امنیت در این فضا نیز به طرز چشم گیري مورد توجه قرار گرفته است. یقینا تا کنون بارها و بارها براي ما پیش آمده است که با خود فکر کنیم که چگونه رمز و اطلاعات کارت هاي بانکی ما به سرقت می رود و یا یک هکر چگونه میتواند به ایمیل و اکانت شخصی ما نفوذ کند ; همیشه پاسخ به این سوالات براي ما گنگ و مبهم بوده اما در واقعیت سهل انگاري و کمبود آگاهی لازم در این زمینه باعث شده که ما همیشه جزو قربانیان این موضوع قرا …

این محصول “دانلود مقاله و آموزش در مورد فیشینگ و راه های مقابله با آن‎ (تعداد صفحات ۱۰)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره گودبرداری

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره گودبرداری ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره گودبرداری "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *