خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله کامل در مورد تاریخ تحولات قانون ارث زن (اعم از همسر، دختر، خواهر، مادر)

دانلود مقاله کامل در مورد تاریخ تحولات قانون ارث زن (اعم از همسر، دختر، خواهر، مادر)

دانلود رایگان دانلود مقاله کامل در مورد تاریخ تحولات قانون ارث زن (اعم از همسر، دختر، خواهر، مادر) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود مقاله کامل در مورد تاریخ تحولات قانون ارث زن (اعم از همسر، دختر، خواهر، مادر) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب* فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت) تعداد صفحه: ۸۱ فهرست و توضیحات: مقدمه فصل اول- کلیات و تعاریف فصل دوم – برسری ارث زن فصل سوم – افزایش ارث زنان از اموال شوهران. نتیجه گیری منابع   مقدمه از دورترین ادوار تاریخ، که بشر زندگی اجتماعی خود را با تشکیل خانواده آغاز کرد و مالکیت شخصی برای او شناخته شد، مسأله میراث نیز که در واقع، تعیین تکلیف اموال و دارایی آرس، بعد از فوت اوست، مورد توجه قرار گرفت. در طول تاریخ، در میان اقوام و ملل مختلف، بر حسب عادات و سنن متداولة اجتماعی قواعد مذهبی، ضوابط و مقررات خاصی در زمینه انتقال اموال متوفی و کسانی که می توانند، به عنوان وارث، مالک این اموال شوند، پدید آمده است. علی الاصول، معیار انتقال اموال انسان به دیگران پس از فوت او به وجود نوعی علقه و رابطه میان متوفی و کسانی است که بعد از او اموالش را تصاحب می کنند؛ و قاعدتا هر چه درجه علاقه و نزدیکی شخص با متوفی بیشتر باشد، در تصاحب اموال او اولویت بیشتری دارد. علقه ای که موجب وراثت یکی از دیگری می شود، یا علقه نسبی است و یا علقه سببی. نسب …

این محصول “دانلود مقاله کامل در مورد تاریخ تحولات قانون ارث زن (اعم از همسر، دختر، خواهر، مادر)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد آمار توصيفي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد آمار توصيفي ، این محصول" تحقیق در مورد آمار توصيفي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *