خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری

دانلود پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری “را از yahoo-market دانلود نمایید.


در این بخش پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری برای دانلود قرار داده شده است. این پاورپوینت مربوط به ارائه نهایی پایان نامه‌ای با همین عنوان با نمونه موردی شهر مراغه، می‌باشد. این پاوپوینت در ۳۹ اسلاید تهیه شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین تعدادی از اسلایدهای نمونه آن آورده شده است. در صورت تمایل می‌توانید این محصول را از فروشگاه خریدرای و دانلود فرمایید.       فهرست مطالب: کلیات تحقیق اهمیت و ضرورت پژوهش بقه پژوهش در زمینه موضوع مورد مطالعه هدف پژوهش سوالات تحقیق فرضیه‌های تحقیق روش تحقیق روش تجزیه و تحلیل داده ها جامعه آماری و روش نمونه‌گیری معیارها و زیر معیارها(لایه‌های استفاده شده در ارزیابی پایداری) قلمرو تحقیق مبانی نظری تعریف پهنه ناکارآمد ديدگاه ها و راهبردهاي مداخله در پهنه‌های ناکارآمد یافته‌های پژوهش مدل مفهومی پژوهش ارزیابی پایداری محدوده مورد مطالعه در بعد کالبدی ارزیابی پایداری در بعد جمعیتی- اجتماعی در محدوده موردمطالعه ارزیابی پایداری محدوده مورد مطالعه در بعد خدمات و زیرساخت‌های شهری ارز …

این محصول “دانلود پاورپوینت ارزیابی پایداری پهنه های ناکارآمد شهری  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان ۱۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد سوفسطائیان 11 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *