خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت بررسي سيستم توزيع و حفاظت برق بيمارستان امداد (شهيد كامياب)

دانلود پاورپوینت بررسي سيستم توزيع و حفاظت برق بيمارستان امداد (شهيد كامياب)

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت بررسي سيستم توزيع و حفاظت برق بيمارستان امداد (شهيد كامياب) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت بررسي سيستم توزيع و حفاظت برق بيمارستان امداد (شهيد كامياب) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


برای هر مرکز  پزشکی اعم از  بیمارستان آزمایشگاه و… داشتن یک برنامه مدون ”اصول  حفاظت وایمنی“ از اهم واجبات است و برای شناسایی خطرات ناشی از کار و ایمنی در باره هر یک از آنها باید تمام کوشش های لازم به عمل آید. حفاظت چیست؟ کلمه حفاظت برای افراد مختلف معانی متفاوتی دارد. از دید یک دانشمند انجام صحیح یک آزمایش و تجربه است . از دید یک مهندس سازنده ،حفاظت یکی از فاکتورهای اساسی برای گسترش و انجام یک تولید است  بنابراین کلمه ی safety و اين كه يك محل چقدر حفاظت شده است مطلق نیست . چگونه می توانیم احتمال خطر را کاهش دهیم تا در حد قابل قبولی باشد؟ بسیاری از خطراتی که در بیمارستان ها ما را تهدید می کند شناخته شده است و احتمال خطر نیز مشخص است . روشی که ما را از مقابله  با این خطرات آگاه می سازد اصول حفاظت و ایمنی را تشکیل می دهد . ایمنی الکتریکی تعریف : محافظت از شوک الکتریکی خطرناک،انفجار ،آتش سوزی یا خسارت به تجهیزات و ساختمان ها می باشد . شوک الکتریکی از سیم کشی نادرست تجهیزات الکتریکی خراب یا سیستم های تغذیه ی نا مناسب به وجود می آید. انفجار م …

این محصول “دانلود پاورپوینت بررسي سيستم توزيع و حفاظت برق بيمارستان امداد (شهيد كامياب)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت رشته مکانیک با عنوان موتورهاي هيدروژني

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت رشته مکانیک با عنوان موتورهاي هيدروژني ، این محصول" پاورپوینت رشته مکانیک با عنوان موتورهاي هيدروژني "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *