خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی

دانلود پاورپوینت بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی فرمت فایل: پاورپوینت( قابل ویرایش) تعداد اسلایدها : ۳۸ این پاورپوینت در مورد بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی می باشد .   بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از پاورپوینت بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايیگزارش برخي از زلزله‌هاي چند دهه اخيرزلزله ۳۱ خرداد ماه ۱۳۶۹ رودبار و منجيل در حدود ۳۰ دقيقه صبح روز پنجشنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۶۹ زلزله شديدي در استان گيلان و زنجان به وقوع پيوست كه در آن شهرهاي منجيل و رودبار و صدها پارچه از دهات و آبادي‌هاي پرجمعيت منطقه به كلي ويران شد. بزرگي اين زلزله بين ۳/۷ و ۷/۷ ريشتر مي‌باشد و طبق آماري كه از طرف مراجع رسمي اعلام شد، روي هم بيش از ۳۵۰۰۰ نفر از مردم كشورمان جان خود را در اين حادثه از دست دادند و قريب يك صد هزار ساختمان و خانه مسكوني خراب و يا بلااستفاده گرديد، به باغات و اراضي كشاورزي و كانال‌هاي آبياري صدمات فراوان وارد شد …….(اد …

این محصول “دانلود پاورپوینت بررسی شيوه‌های مختلف مقاوم‌سازی سازه‌های با مصالح بنايی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه معماری در کویر. doc

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه معماری در کویر. doc ، این محصول" پروژه معماری در کویر. doc "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *