خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت دلایل حمایت ایران از عراق و سوریه – ۱۱ اسلاید

دانلود پاورپوینت دلایل حمایت ایران از عراق و سوریه – ۱۱ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت دلایل حمایت ایران از عراق و سوریه – ۱۱ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت دلایل حمایت ایران از عراق و سوریه – ۱۱ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


          دو نشست با عنوان «دوستان سوریه» در ترکیه و فرانسه با دو هدف اصلی حمایت از مخالفان و معارضان در سوریه از یک طرف و فشار بر بشار اسد جهت کناره گیری از قدرت از طرف دیگر، نشان داد که ناآرامی ها و تحولات در سوریه، بیش از آنکه منشأ درونی و مردمی داشته باشد، منشأ خارجی دارد. ۳- مدیریت اصلی معارضان در سوریه که دارای ماهیتی تروریستی هستند، در اختیار آمریکایی ها و صهیونیست ها است. کشورهایی پشت سر این تروریست ها قرار دارند و رسماً اعلام حمایت، تجهیز به سلاح و پرداخت حقوق ثابت به آنها را اعلام کرده اند که در صحنه هایی چون بحرین به طور کامل در مقابل مردم قرار داشته و از دیکتاتور خون آشامی چون آل خلیفه حمایت می کنند. بنابراین، شعار این گروه کشورها تحت عنوان حمایت از مردم سوریه، پوششی برای توجیه حمایت های شان از تروریست ها است برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت دلایل حمایت ایران از عراق و سوریه – ۱۱ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله ركود اقتصادي زنگ خطرتوسعه ۳۱ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله ركود اقتصادي زنگ خطرتوسعه 31 ص ، این محصول" مقاله ركود اقتصادي زنگ خطرتوسعه 31 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *