سرخط خبرها
خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت روش هاي نگهداري مواد غذايي به وسیله سرما

دانلود پاورپوینت روش هاي نگهداري مواد غذايي به وسیله سرما

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت روش هاي نگهداري مواد غذايي به وسیله سرما ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت روش هاي نگهداري مواد غذايي به وسیله سرما “را از yahoo-market دانلود نمایید.


هدف روش هاي مختلف نگهداري  مواد غذايي: الف ) از بین بردن فلور ميکروبي موجود در مواد غذائي به طور کامل  ( استريليزاسيون) و يا از بين بردن ميکروارگانيسم هاي پاتوژن و خطرناک يا به عبارتي ديگر نابود کردن بخشي از فلوئور ميکروبي ( پاستوريزاسيون) . ب) جلوگيري از تکثير ميکروارگانيسم ها به طور مداوم و يا در زماني معين    و نگهداري شيميايي.  aw استفاده از سرما ، تغييرات در بشر از ابتداي خلقت به موازات تلاش براي  معاش روزانه هميشه در فکر ذخيره و نگهداري مواد غذايي هم بوده است. ممانعت از بروز فساد توسط از بين بردن عوامل خارجي و داخلي و يا به تعويق انداختن رشد آنها مي باشد. نگهداري مواد غذايي  اغلب با آماده کردن آنها توأم است. روشهاي حرارتي : درجه حرارت يکي از مهمترين  عوامل خارجي تعيين کننده رشد ميکروبي مي باشد که در مورد فلور ميکروبي مواد غذايي بسيار وسيع الطيف است. بين ( ۱۵- ) تا ( ۸۰ +) در برودت هاي پايين تر تکثير کاملاً متوقف شده و در حرارتهاي بالاتر ميکروارگانيسم ها ديگر قادر به زنده ماندن نخواهند بود. در هر دو مورد واکنشهاي متا …

این محصول “دانلود پاورپوینت روش هاي نگهداري مواد غذايي به وسیله سرما  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد شناخت ضوابط طراحی شهرک صنعتی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد شناخت ضوابط طراحی شهرک صنعتی ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد شناخت ضوابط طراحی شهرک صنعتی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *