خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت ضوابط و استانداردهای طراحی پارکینگ در خانه های مسکونی

دانلود پاورپوینت ضوابط و استانداردهای طراحی پارکینگ در خانه های مسکونی

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت ضوابط و استانداردهای طراحی پارکینگ در خانه های مسکونی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت ضوابط و استانداردهای طراحی پارکینگ در خانه های مسکونی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


              این پروژه در گروه معمار۹۸ تهیه و تنظیم شده است. پروژه مورد نظر در قالب یک پاورپوینت قابل ویرایش در ۴۵ صفحه آماده شده است.   فهرست کلی مقدمه تعریف پارکینگ تعریف اصطلاحات مربوط به پارکینگ انواع پارکینگ از نظر اندازه عوامل مورد توجه در طراحی پارکینگ ها برخی از ضوابط بررسی چگونگی محل پارک اتومبیل بررسی روش های مختلف برای دور زدن و پارک کردن اتومبیل پارک کردن و دور زدن سیستمهای شیبدار بررسی فضای پارکینگ در خانه های مسکونی پارکینگهای جالب منابع   تعریف پارکینگ:محل توقف خودرو و به عبارت دیگر تعداد محل‌های لازم برای توقف اتومبیل که بر اساس ضوابط و معیارهای مصوب در ازای نوع استفاده از ساختمان، تعیین شده یا می‌شود.      تعداد پارکينگ مورد لزوم به تعداد ۷۰ درصد تعداد واحدهاي مجاز خواهد بود. رمپ پارکينگ در فضاي باز ساختمان پيش بيني مي شود و جزء سطح زيربنا نيست. و …   تصاویری از صفحات از پاورپوینت: پاورپوینت کامل پارکینگ خانه های مسکونی-پارکینگ مسکونی طرح۲-ضوابط و استانداردهای طراحی …

این محصول “دانلود پاورپوینت ضوابط و استانداردهای طراحی پارکینگ در خانه های مسکونی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه طراحی مقدماتی سکوهای Jack Up

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه طراحی مقدماتی سکوهای Jack Up ، این محصول" پروژه طراحی مقدماتی سکوهای Jack Up "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *