خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو( تبریز )

دانلود پاورپوینت طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو( تبریز )

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو( تبریز ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو( تبریز ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


اين فايل حاوي مطالعه طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو (تبریز) مي باشد که به صورت فرمت PowerPoint در ۱۰۴ اسلايد در اختيار شما عزيزان قرار گرفته است، در صورت تمايل مي توانيد اين محصول را از فروشگاه خريداري و دانلود نماييد.   بخشی از متن: معرفی بنا – نام بنا : خانه صلح جو – مـوقعیـت بنـا : تبریز, خیابان تربیت, كوچه كرباسی, پلاك ۲۷ . – شـرح مختصـری از بنـا و مشخصـات فنـی بنـا : این بنا یكی از خانه های قدیمی موجود در بافت تاریخی شهر تبریز می باشد كه مالك اولیه آن آقای ممقانیان ( كلكته چی ) یكی از تجار معروف چای این شهر بوده است. خانه شامل دوحیاط اندرونی وبیرونی میباشد.ورودی اصلی این بنا از كوچه فرعی منتهی به كوچه كرباسی است كه پس از گذر از یك هشتی از طریق دو دالان وارد طنبی بخش اندرونی و حیاط بخش بیرونی می شود وپس از ورود به این حیاط از طریق ورودیهای جداگانه وارد فضا های مختلفی از جمله زیرزمین های چهار طرف ساختمان و طنبی ها و اتاقهای جانبی و دسترسیهای فضاهای طبقه فوقانی می شود. این مجموعه جزء نادر مجموعه هایی است كه حیاط بیرونی آن درهرچهارطرف دارای فضاهای معماری میباشد ازجمله این ف …

این محصول “دانلود پاورپوینت طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو( تبریز )  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت راهنمای اوليه دانشجويان جهت فعاليت در محيط يادگيری مجازی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت راهنمای اوليه دانشجويان جهت فعاليت در محيط يادگيری مجازی ، این محصول" دانلود پاورپوینت راهنمای اوليه دانشجويان جهت فعاليت در محيط يادگيری مجازی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *