خانه / فنی و مهندسی / دانلود پاورپوینت ماشين هاي اندازه گيري مختصات – ۲۲ اسلاید قابل ویرایش

دانلود پاورپوینت ماشين هاي اندازه گيري مختصات – ۲۲ اسلاید قابل ویرایش

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت ماشين هاي اندازه گيري مختصات – ۲۲ اسلاید قابل ویرایش ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت ماشين هاي اندازه گيري مختصات – ۲۲ اسلاید قابل ویرایش “را از yahoo-market دانلود نمایید.


         مقدمه :       با گسترش روز افزون صنايع قطعه سازي و ايجاد رقابت در توليد با کيفيت برتر ،اندازه گيري و کنترل کيفيت از جايگاه مهم و ويژهاي برخوردار است. چرا که اندازه گيري و بکارگيري روشهاي مناسب براي کنترل خط توليد، براي توليد قطعات يکسان وظيفه واحد کنترل کيفيت بوده که با تهيه کردن سخت افزار و نرم افزار مورد نياز و با ايجاد و به کارگيري روشهاي مناسب براي کنترل قطعات ،بهترين راهنماي واحد توليد براي توليد با کيفيت قطعات در تيراژ بالاست که در نتيجه از توليد قطعات معيوب جلوگيري مي کند.       در همين راستا جهت کنترل اجباري برخي از قطعات به مواردي بر مي خوريم که نمي توان از وسايل اندازه گيري عمومي مانند کوليس وميکرومتر و  ….. استفاده کرد در چنين مواردي مي توان از دستگاه هاي اندازه گيري سه بعدي cmm استفاده کرد. برای دانلود کل پاپورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت ماشين هاي اندازه گيري مختصات – ۲۲ اسلاید قابل ویرایش  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی ، این محصول" گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *