خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت مدیریت و توسعه سازمانی(OD )- 17 اسلاید

دانلود پاورپوینت مدیریت و توسعه سازمانی(OD )- 17 اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مدیریت و توسعه سازمانی(OD )- 17 اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت مدیریت و توسعه سازمانی(OD )- 17 اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


              پروژه اماده ارائه کلاسی   • مدیریت و توسعه سازمانی هر چند ظاهرا موضوعی تازه در زمینه مدیریت در ایران است ولی سابقه ای شصت ساله درکشورهای جهان دارد در این مقاله سعی شده است که ضمن معرفی این علم به سابقه ، تعریف و کاربرد آن در سازمان ، بهره مند شدن از علم، چگونگی کاربرد علوم رفتاری برای توسعه رفتار درسازمان است پرداخته شود .ضمن ارائه تعریف از “مدیر”، “مدیریت”، “توسعه” و مدیریت و توسعه سازمانی اثبات شود که(( مدیر یکی است)) و ((تقسیم کار ،تفویض اختیار نیست)) و شرط تحقق توسعه سازمان به معنای امروز همان ((تفویض)) اختیار توسط مدیران به زیر دستان و حمایت از برنامه های OD است. • • مدیریت • علم و هنرهماهنگی ،گردانندگی و هدایت فعالیتهای دسته جمعی است . • اکثرا براین گمان هستند که مدیریت ،همان ((رهبری)) است در حالیکه سوابق امر روشن است که ((مدیریت )) قبل از((رهبری ))یا مدیریت برعملیات است که توسط علمای مکتب کلاسیک (تیلور) برای نخستین بار مطرح شده است. • مدیریت را به علم و هنر ارتباط با مردم و انجام …

این محصول “دانلود پاورپوینت مدیریت و توسعه سازمانی(OD )- 17 اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله کامل درباره تجارت جهان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود مقاله کامل درباره تجارت جهان ، این محصول" دانلود مقاله کامل درباره تجارت جهان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *