خانه / علوم پایه / دانلود پاورپوینت مواد و مصالح ساختمانی جديد – ۴۷ اسلاید

دانلود پاورپوینت مواد و مصالح ساختمانی جديد – ۴۷ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مواد و مصالح ساختمانی جديد – ۴۷ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت مواد و مصالح ساختمانی جديد – ۴۷ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


        در اين شيوه يک چرخ ساينده- پشت الماس- متحرک، بين ۱۶/۱ تا ۴/۱ اينچ از سطوح دال بتني را از بين مي برد، در ادامه با استفاده پي در پي از ساينده هاي سنگي و چرخهاي جلا دهنده، يک جلاي عالي (تا ۳۰۰۰ گريت) بوجود مي آيد. در طي اين فرايند، سيليکات سديم که نوعي جذب کننده به حساب مي آيد، به کار برده مي شود. اين ماده در يک واکنش شيميايي با هيدرواکسيد کلسيم در بتن به فرم سيليکات کلسيم هيدراته متبلور شده بدون ملاط بتن مبدل مي گردد. سطح بتن منتج شده بسيار پايدار بوده و براحتي نگهداري مي گردد، همچنين بدون انتشار VOC سطح شفاف و منعکس کننده بسيارخوبي بوجود مي آورد که قادر به کاهش تجهيزات نورپردازي بوده و مي تواند در استفاده از نور روز کمک شاياني انجام دهد. به اين ترتيب با ايجاد يک سطح پرداخت شده در کف بتني باعث کاهش استفاده از مصالح مي گردد. برای دانلود کل پاپورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت مواد و مصالح ساختمانی جديد – ۴۷ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد مدل ها و استراتژي هاي ماتريس

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد مدل ها و استراتژي هاي ماتريس ، این محصول" تحقیق در مورد مدل ها و استراتژي هاي ماتريس "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *