خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت نقد سیاست نگاه به بیرون – ۲۶ اسلاید

دانلود پاورپوینت نقد سیاست نگاه به بیرون – ۲۶ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت نقد سیاست نگاه به بیرون – ۲۶ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت نقد سیاست نگاه به بیرون – ۲۶ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


          —یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از اندیشمندان را به خود مشغول ساخته این است که راه حل اساسی برای کاهش یا رفع مشکلات کشور بویژه در زمینه اقتصادی چیست ؟  پرسش اساسی این است که محور اصلی فعالیت ها و همت ها با رویکرد نگاه به درون باشد یا نگاه به بیرون؟ —آیا راه حل مشکلات را باید در درون جامعه ایران جست و جو کرد یا بیرون از جامعه؟ —استحکام ساخت درونی نظام جمهوری اسلامی و توجه به ابعاد مختلف آن از موضوعاتی است که امام خامنه ای طی سال ۹۱ و ۹۲ حدود  پانزده بار بر آن تاکید ورزیده اند. —ایشان در هر یک از این موارد بر جنبه ای از جوانب این بحث تاکید می نمایند و به نظر می رسد که این امر یکی از دغدغه های کنونی کشور و از رویکردهای اصلی است که مسوولان باید به آن توجه داشته باشند. — برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت نقد سیاست نگاه به بیرون – ۲۶ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور)

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور) ، این محصول" مبانی نظری و پیشینه تفکر استراتژیک و مزیت رقابتی (منبع محور) "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *