خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت نکات جالب قرآن – ۴۹ اسلاید

دانلود پاورپوینت نکات جالب قرآن – ۴۹ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت نکات جالب قرآن – ۴۹ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت نکات جالب قرآن – ۴۹ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


        nآنهايى را که غير از خدا مى‏خوانيد (و پرستش مى‏کنيد)، بندگانى همچون خود شما هستند؛ آنها را بخوانيد، و اگر راست مى‏گوييد بايد به شما پاسخ دهند (و تقاضايتان را برآورند)! ۱۹۴ آيا (آنها حداقل همانند خود شما) پاهايى دارند که با آن راه بروند؟! يا دستهايى دارند که با آن چيزى را بگيرند (و کارى انجام دهند)؟! يا چشمانى دارند که با آن ببينند؟! يا گوشهايى دارند که با آن بشنوند؟! (نه، هرگز، هيچ‏کدام،) بگو: «(اکنون که چنين است،) بتهاى خويش را که شريک خدا قرار داده‏ايد (بر ضد من) بخوانيد، و براى من نقشه بکشيد، و لحظه‏اى مهلت ندهيد، (تا بدانيد کارى از آنها ساخته نيست)! ۱۹۵ ولى و سرپرست من، خدايى است که اين کتاب را نازل کرده؛ و او همه صالحان را سرپرستى مى‏کند. ۱۹۶ و آنهايى را که جز او مى‏خوانيد، نمى‏توانند ياريتان کنند، و نه (حتى) خودشان را يارى دهند؛ ۱۹۷ برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت نکات جالب قرآن – ۴۹ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب ، این محصول" مقاله قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *