خانه / علوم پزشکی / دانلود پاورپوینت نگاهی به سیاست گذاری های وزارت بهداشت – ۷۰ اسلاید

دانلود پاورپوینت نگاهی به سیاست گذاری های وزارت بهداشت – ۷۰ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت نگاهی به سیاست گذاری های وزارت بهداشت – ۷۰ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت نگاهی به سیاست گذاری های وزارت بهداشت – ۷۰ اسلاید “را از yahoo-market دانلود نمایید.


        افزايش سلامت روحى و جسمى دانش‏آموزان. ۱۹) تأكيد بر رويكرد انسان سالم و سلامت همه جانبه با توجه به: ۱ـ ۱۹) يكپارچگى در سياستگذارى، برنامه ريزى، ارزشيابى، نظارت و تخصيص منابع عمومى. ۲ـ ۱۹) ارتقاء شاخصهاى سلامت هوا، امنيت غذا، محيط و بهداشت جسمى و روحى. ۳ـ ۱۹) كاهش مخاطرات و آلودگى‏هاى تهديد كننده سلامت. ۴ـ ۱۹) اصلاح الگوى تغذيه جامعه با بهبود تركيب و سلامت مواد غذايى. ۵ـ ۱۹) توسعه كمى و كيفى بيمه‏هاى سلامت و كاهش سهم مردم از هزينه‏هاى سلامت به ۳۰% تا پايان برنامه پنجم. ۱ـ ۲۰) مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و روانگردان و اهتمام به اجراى سياستهاى كلى مبارزه با مواد مخدر.  4ـ ۲۵) ايجاد بازار رقابتى براى ارائه خدمات بيمه درمانى. ۳۱) ارتقاء و هماهنگى ميان اهداف توسعه‏اى:  آموزش، بهداشت و اشتغال به طورى كه در پايان برنامه پنجم، شاخص توسعه انسانى به سطح كشورهاى با توسعه انسانى بالا برسد. ۵ـ ۳۵) تأمين بيمه فراگير و كارآمد و گسترش كمى و كيفى نظام تأمين اجتماعى و خدمات بيمه درمانى. برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت نگاهی به سیاست گذاری های وزارت بهداشت – ۷۰ اسلاید  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

اصول آموزش و يادگيري ۳۰ ص

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، اصول آموزش و يادگيري 30 ص ، این محصول" اصول آموزش و يادگيري 30 ص "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *