خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت کارآفرینی مبتنی بر دانش دانش آموختگان آموزش عالی

دانلود پاورپوینت کارآفرینی مبتنی بر دانش دانش آموختگان آموزش عالی

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت کارآفرینی مبتنی بر دانش دانش آموختگان آموزش عالی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پاورپوینت کارآفرینی مبتنی بر دانش دانش آموختگان آموزش عالی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


این محصول در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش در ۱۶ اسلاید می باشد. اسلاید ۲ طرح مسأله دانش آموختگان آموزش عالی در کشورهای پیشرفته   یادگیرنده ،خلاق ، نوآور و کارآفرین   و ایجاد کننده شغل برای افراد عادی هستند انتظار داریم در ایران نیز دانش آموختگان آموزش عالی  یادگیرنده ،خلاق ، نوآور ، کارآفرین   و ایجادکننده شغل برای افراد عادی باشند در حالی که  در ایران بیش از ۸۸ درصد از دانش آموختگان مزد بگیرند و بیش از ۱۳ درصد آنها نمی توانند شغل دلخواه خود را پیدا کنند و حدود ۲۰ درصد از آنها در شغل های نامناسب اشتغال دارند. اسلاید ۳ طرح مسأله ادامهوضعیت فعالیت دانش آموختگان آموزش عالی در ایران ۱۳۸۳ نرخ فعالیت ۲/۸۰ بیشترین نرخ فعالیت در رشته های فنی و مهندسی با ۵/۸۷درصد کمترین نرخ فعالیت در رشته های علوم انسانی با  1/69درصد نرخ بیکاری ۱۳ بیشترین نرخ ب …

این محصول “دانلود پاورپوینت کارآفرینی مبتنی بر دانش دانش آموختگان آموزش عالی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودتحقیق درمورد تحقيق شهرستان خمين

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودتحقیق درمورد تحقيق شهرستان خمين ، این محصول" دانلودتحقیق درمورد تحقيق شهرستان خمين "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *