سرخط خبرها
خانه / علوم انسانی / دانلود پایان نامه بررسی فرصت ها و چالش های نظام تعلیم و تربیت در برابر جهانی شدن

دانلود پایان نامه بررسی فرصت ها و چالش های نظام تعلیم و تربیت در برابر جهانی شدن

دانلود رایگان دانلود پایان نامه بررسی فرصت ها و چالش های نظام تعلیم و تربیت در برابر جهانی شدن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پایان نامه بررسی فرصت ها و چالش های نظام تعلیم و تربیت در برابر جهانی شدن “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  چکیده : هدف از این تحقیق بررسی فرصت ها و چالش های نظام تعلیم و تربیت در برابر جهانی شدن می‌باشد. جامعه آماری در این پژوهش شامل کلیه معلمان و مسعولین شهرستان اسلام‌آباد غرب در سال تحصیلی ۱۳۹۴ می‌باشد. که اطلاعات راجع به هدف پژوهش از همه اعضای نمونه به‌دست‌آمده است که با روش نمونه‌گیری تصادفی ساده انتخاب‌شده است. ابزار گردآوری اطلاعات در این پژوهش پرسشنامه مقیاس ارزیابی جهانی شدن  می‌باشد و روایی و پایایی و نمرات آزمودنی‌ها را به‌وسیله آن سنجیدیم و پس از تجزیه‌وتحلیل داده‌ها صحت و سوق فرضیات را به اطلاع رسانده ایم.       فهرست مطالب عنوان                           &nbsp …

این محصول “دانلود پایان نامه بررسی فرصت ها و چالش های نظام تعلیم و تربیت در برابر جهانی شدن  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc ، این محصول" پروژه بررسي و مقايسه عزت نفس بين دانشجويان ورزشكار و غير ورزشكار پسر و دختر در دانشگاه آزاد اسلامى . doc "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *