خانه / مدیریت / دانلود پرسشنامه عوامل موثر بر جذب مشتریان

دانلود پرسشنامه عوامل موثر بر جذب مشتریان

دانلود رایگان دانلود پرسشنامه عوامل موثر بر جذب مشتریان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پرسشنامه عوامل موثر بر جذب مشتریان “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

دانلود پرسشنامه عوامل موثر بر جذب مشتریان

دانلود-پرسشنامه-عوامل-موثر-بر-جذب-مشتریان  تحلیل سلسله مراتبی مدیرانبا فرمت قابل ویرایش wordپرسشنامه در قالب ۷۵  سوالاینپرسشنامه برای انجام یک تحقیق علمی تحت عنوان بررسی عوامل موثر بر جذبمشتریان در بانک مهر اقتصاد  شهرستان رشت  طراحی شده است. لذا خواهشمند استلحظاتی از وقت گرانبهای خود را صرف پاسخ به سوالات زیر نمایید. برای پاسخبه این پرسشنامه لازم  است با تعاریفی آشنا شوید که در ذیل به آنها اشارهمی گردد . نحوه پاسخگویی :لطفابرای پاسخ به پرسشنامه ، معیارهای زیر را دو به دو با هم مقایسه کنید .یعنی میزان ارجحیت معیارهای سمت راست را در مقایسه با معیارهای سمت چپ یابالعکس مشخص نمایید . به عنوان مثال اگر نیاز انگیزشی در مقایسه با نیازعملکردی دارای ترجیح زیاد باشد در جایگاه مربوطه که به نیاز انگیزشینزدیکتر است ترجیح زیاد را انتخاب می کنیم . به عبارت دیگر میزان نزدیکیشما به هر یک از دو معیار نشان دهنده میزان اهمیت آن معیار نسبت به معیاردیگر خواهد بود . به همین صورت برای زیر معیارهای نیاز بایدی ، عملکردی وانگیزشی عمل می کنیم . مثلا در مورد نیاز بایدی ، اگر امنیت در استفاده ازخدمات بانکی دارای ترجیح خیلی زیاد در مقایسه با سرعت ارائه خدمات باشد درجایگاهی که به معیار امنیت نزدیکتر است گزینه ترجیح خیلی زیاد را انتخابمیکنیم .

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “دانلود پرسشنامه عوامل موثر بر جذب مشتریان  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

پیشینه تحقیق و مبانی نظری عملکرد بازار و سرمایه اجتماعی

دانلود رایگان پیشینه تحقیق و مبانی نظری عملکرد بازار و سرمایه اجتماعی ، این محصول ارزشمند " پیشینه تحقیق و مبانی نظری عملکرد بازار و سرمایه اجتماعی "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *