خانه / فنی و مهندسی / دانلود پروژه الگوریتم طراحی مبدل حلزونی ومقایسه آن با مبدل صفحه ای

دانلود پروژه الگوریتم طراحی مبدل حلزونی ومقایسه آن با مبدل صفحه ای

دانلود رایگان دانلود پروژه الگوریتم طراحی مبدل حلزونی ومقایسه آن با مبدل صفحه ای ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پروژه الگوریتم طراحی مبدل حلزونی ومقایسه آن با مبدل صفحه ای “را از yahoo-market دانلود نمایید.


دسته بندی مبدل های گرمایی می تواند بر اساس پیوستگی یا تناوب جریان ، پدیده انتقال ، میزان فشردگی ، ساختمان ، آرایش جریان ، تعداد سیالات و …. انجام پذیرد. اين دسته بندی ها بصورت زیرخلاصه شده است :  1-1- دسته بندی برمبناي پیوستگی یا تناوب جریان : جریان سیال داخل مجاری مبدل های گرمایی یا پیوسته است یا متناوب در مبدل های گرمایی با جریان پیوسته مجاری جریان سیال گرم و سرد از هم تفکیک شده اند. سیال گرم دایم در مجاری مخصوص خود وسیال سرد نیز در مجاری مربوطه به خود جریان دارند. دو مجرای جریان توسط یک جداره جامد مانند جدار لوله یا یک ورق از هم جدا شده اند. از طرف دیگر در مبدلهای گرمایی با جریان متناوب از یک مجموعه مجاری جریان برای هر دو سیال استفاده می شود. مجموعه مجاری جریان ، هسته مبدل را تشکیل می دهند. که دو سیال به تناوب از آن عبور می کنند. تمام یا بخشی از هسته مبدل مدتی در معرض جریان سیا …

این محصول “دانلود پروژه الگوریتم طراحی مبدل حلزونی ومقایسه آن با مبدل صفحه ای  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت ايمني در صنعت (ايمني ساختمان و بالابرها) ۸۱ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت ايمني در صنعت (ايمني ساختمان و بالابرها) 81 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت ايمني در صنعت (ايمني ساختمان و بالابرها) 81 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *