خانه / فنی و مهندسی / دانلود پروژه تقاطع روگذر غیر هم سطح سنگ تراشان ساری

دانلود پروژه تقاطع روگذر غیر هم سطح سنگ تراشان ساری

دانلود رایگان دانلود پروژه تقاطع روگذر غیر هم سطح سنگ تراشان ساری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود پروژه تقاطع روگذر غیر هم سطح سنگ تراشان ساری “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مشخصات پروژه پیمانکار: شرکت جهاد نصر استان یزد برآورد اولیه: نهصدوهفتادو پنج میلیون تومان نوع سازه: شمع- ستون- تیر و دال بتنی طول کل پل: پانصدو بیست متر عرض پل: نوزده متر طول سازه: سیصد و هفتاد متر آزمایشگاه خاک: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان مازندران   طول سازه ۳۷۰ متر می باشد که ۲۲۰ متر آن شمع و ستون و تیر و ۱۳۰ متر باقیمانده دیوار حایل بتنی ( که احتمالا با طرح ژئوگرید انجام می شود) می باشد. با توجه به موانع و تاسیسات زیرزمینی ( مانند لوله های آب و گاز و … ) طراحی ممکن است بصورت ژئوگرید انجام شود. دیوار ژئوگرید: سیستم جدیدی شبیه خاک مسلح می باشد که شامل بلوکهای آماده به ابعاد ۵۰×۳۰ می باشد که بر روی آن لایه های مختلف خاکریزی انجام می گیرد و سپس یک لایه ژئوگرید ( که معمولا مواد شیمیائی ، پلاستیکی می باشد ) میریزند و به همین ترتیب ادامه می یابد تا دیوار کناری شکل گیرد. …

این محصول “دانلود پروژه تقاطع روگذر غیر هم سطح سنگ تراشان ساری  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تاريخچه ايي مختصر از منبر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تاريخچه ايي مختصر از منبر ، این محصول" تاريخچه ايي مختصر از منبر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *