خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی آشنايي با سيستم هيدروپنوماتيك زانتيا و XM رشته مکانیک

دانلود گزارش کارآموزی آشنايي با سيستم هيدروپنوماتيك زانتيا و XM رشته مکانیک

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی آشنايي با سيستم هيدروپنوماتيك زانتيا و XM رشته مکانیک ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود گزارش کارآموزی آشنايي با سيستم هيدروپنوماتيك زانتيا و XM رشته مکانیک “را از yahoo-market دانلود نمایید.


نمونه متن: تعويض شمع‌ها ابتدا سوكت كوئل دوبل را بيرون كشيده سپس با باز كردن ۶ عدد پيچ T30، كوئل دوبل را از جاي خود بيرون آورده و دسترسي به شمع‌ها پيدا مي‌كنيم، حالا براي باز كردن شمع از بكس شمع با اندازة ۱۶mn استفاده مي‌كنيم. مراحل بستن همانند باز كردن آن مي‌باشد. تعويض سيستم ترمز دستي : ابتدا چرخه‌ها را باز كرده سپس سر كابل را از نگهدارندة آن كه روي كاليپر است جدا مي‌كنيم بعد نگهدارندة سيستم ترمز دستي كه زير اتاق با دو پيچ ۱۰ مهار شده را باز مي‌كنيم و هر دو سيم را از جاي خود بيرون مي‌آوريم. قابل توجه است كه كابل‌ها هر دو سيم را از جاي خود بيرون مي‌آوريم. قابل توجه است كه كابل‌ها هر دو به يك اندازه بيشتر بلكه اندازة بزرگتر براي چرخ جلو راست است كه در قسمت بالايي نگهدارنده سيم ترمز دستي نصب مي‌شود و ديگري كه كوتاه است ب …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی آشنايي با سيستم هيدروپنوماتيك زانتيا و XM رشته مکانیک  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی ، این محصول" پاورپوینت درباره گزارشکار عملیات زراعی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *