خانه / علوم انسانی / دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطي و پستی

دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطي و پستی

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطي و پستی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطي و پستی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: دفتر خدمات ارتباطي و پستی فرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۷۰ این گزارش کارورزی درمورد در دفتر خدمات ارتباطي می باشد و درمورد حسابداري اداره پست و تلگراف است. خلاصه آنچه در  گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطي می خوانید :اقسام عمده پيش پرداختهاي تضمين نشده بانكها: ۱- پيش‌پرداختها به اعتبار فلزات گرانبها۲- پيش‌پرداخت به اعتبار بروات و سفته‌ها ۳- پيش‌پرداخت به اعتبار كالاي تجاري۴- پيش‌پرداخت به اعتبار اوراق بهادار۵- پيش‌ پرداخت به اعتبار غير منقول طرز اعطاي اعتبارات به مشتريان و اصول تخصيص اعتبار: نحوه اعطاي اعتبارات و يا وام و يا ساير تسهيلات اعتباري و يا تضمين از مشتري و دادن ضمانت نامه‌ها در بانكهاي مختلف متفاوتست.اساس اين تسهيلات بر روي ملائت و دارائي – ثروت، و حسن شهرت، نحوه پرداخت خوش‌حسابي و اخلاق تجاري مشتريان مبتني است. هرقدر مشتري ثروتمندتر و خوش حساب‌تر و معتقد به حفظ امضاي خود باشد بانكها با ميل و اشتياق بيشتري با او كار خواهند كرد و تسهيلات اعتباري بيشتري ميدهند اين تسهيلات بر ر …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی دفتر خدمات ارتباطي و پستی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان ، این محصول" دستور زبان کامل دوره ی دبیرستان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *