خانه / فنی و مهندسی / دانلود گزارش کارآموزی شرکت مشاوره و خدمات رایانه

دانلود گزارش کارآموزی شرکت مشاوره و خدمات رایانه

دانلود رایگان دانلود گزارش کارآموزی شرکت مشاوره و خدمات رایانه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” دانلود گزارش کارآموزی شرکت مشاوره و خدمات رایانه “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: شرکت مشاوره و خدمات رایانهفرمت فایل : word( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۱۵ این گزارش کارآموزی درمورد شرکت مشاوره و خدمات رایانه می باشد . بخشی از تیترها به همراه مختصری از توضیحات هر تیتر از گزارش کارآموزی شرکت مشاوره و خدمات رایانهمشخصات فيزيكي محل كارآموزياين شرکت را مي‌توان از جهات مشخصات فيزيکي مکان نيز مورد تحليل قرار داد:شرکت رایانه قدس رضوی که وابسته به آستان قدس رضوی می باشد واقع شده در خیابان کوهسنگی ۱۷ که شامل بخش های زیر است : داراي چندین  اتاق و يك سالن سخت افزار و يک آبدارخانه و انبار مي باشد. يکي از اتاق ها براي تيم برنامه‌نويسي شرکت مي باشد. اتاق ديگر اين شرکت مربوط به مديرعامل مي‌باشد که محل انعقاد قراردادهاي في‌مابين مشتري و شرکت و همچنين تشکيل جلسات تيم پروژه با مديرعامل مي‌باشد. و اتاقی هم به منظور بخش شبکه لحاظ گردیده است.تعداد سيستم‌هاي موجود در شرکت در حد قابل قبولی مي باشد. که همه آنها مجهز به تجهيزات قابل قبولي هستند. تمامي سيستم‌ها از طريق شبكه LAN به يكديگر متصل بوده و از امكاناتي نظير چاپگر …

این محصول “دانلود گزارش کارآموزی شرکت مشاوره و خدمات رایانه  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه طراحی مقدماتی سکوهای Jack Up

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه طراحی مقدماتی سکوهای Jack Up ، این محصول" پروژه طراحی مقدماتی سکوهای Jack Up "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *