خانه / گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی / درب جعبه شیرینی ، قنادی و کیک لایه باز (آماده برای چاپ)

درب جعبه شیرینی ، قنادی و کیک لایه باز (آماده برای چاپ)

دانلود رایگان درب جعبه شیرینی ، قنادی و کیک لایه باز (آماده برای چاپ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” درب جعبه شیرینی ، قنادی و کیک لایه باز (آماده برای چاپ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


درب جعبه شیرینی ، قنادی و کیک لایه باز ، آماده برای چاپ ، با طراحی متفاوت ، اصولی و شیک ، به گونه ای که شما با اطمینان خاطر میتوانید با جایگذاری متن و لوگوی خود، به سادگی هر چه تمام تر ، درب چعبه شیرینی خود را آماده چاپ کنید ، این طراحی با ریزولیشن ۳۰۰ و کیفیت بسیار عالی و ترکیب رنگی cmyk و اصولی برای چاپ افست ، برای اولین بار در فضای اینترنت توسط بنده طراحی و آماده ی دانلود شما عزیزان میباشد ، و شما دوست عزیز با اطمینان خاطر از اینکه این طراحی در هیچ کجای دیگری از فضای اینترنت وجود ندارد آن را تهیه و از آن استفاده کنید. تمامی کاراکترها ، تصاویر و متن های این طراحی قایل تغییر و ۱۰۰% بصورت  لایه باز میباشد. پس هم در ابعاد مختلف قابل تغییر میباشد و هم میتوان از آن به عنوان درب جعبه شیرینی عمومی نیز استفاده کرد.درصورت هر گونه سوال و پرسش میتوانید با designernezhad@gmail.com در ارتباط باشید. …

این محصول “درب جعبه شیرینی ، قنادی و کیک لایه باز (آماده برای چاپ)  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

فایل لایه باز آسمان مجازی و شاخه و درخت و پرنده (کیفیت عالی)‏

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، فایل لایه باز آسمان مجازی و شاخه و درخت و پرنده (کیفیت عالی)‏ ، این محصول" فایل لایه باز آسمان مجازی و شاخه و درخت و پرنده (کیفیت عالی)‏ "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *