خانه / علوم انسانی / درمان شکست عشقی و جدایی در روابط عاطفی ( آموزشهای صوتی )

درمان شکست عشقی و جدایی در روابط عاطفی ( آموزشهای صوتی )

دانلود رایگان درمان شکست عشقی و جدایی در روابط عاطفی ( آموزشهای صوتی ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” درمان شکست عشقی و جدایی در روابط عاطفی ( آموزشهای صوتی ) “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  تا حالا به این قضیه فکر کرده اید که دلیل غم و حسرت بعد از جدایی و تمام شدن رابطه ها چیست ؟ فایل آموزشی صوتی ۳۰ دقیقه ای را آماده کرده ام که به روشی معجزه آسا درمان درد جدایی های شماست . روابط عاطفی ای که به جدایی میرسند همیشه بزرگترین دردها و زخم ها را روی روح انسان به جا میگذارند . گاهی یک انسان تا آخر عمرش نمیتواند از یک جدایی و یک شکست در رابطه اش بیرون بیاید و تمام زندگی اش صرف دلشوره و دلمردگی و افسردگی می شود .   بعد از جدایی چه کنیم ؟ احتمالا با هر جدایی ، چیزی هم درون شما می میرد . اما آیا قرار است خود ما هم با این جدایی بمیریم ؟ خبر خوش این است که شما می تواند بعد از جدایی ، تبدیل به یک انسان زیباتر و خوشحال تر بشوید ، فقط به شرط این که روش آن را بلد باشید ! رابطه یک طرفه من به شما در این فایل آموزشی نیم ساعته یاد می دهم که راه دیگری هم به جز ادامه یک طرفه و ب …

این محصول “درمان شکست عشقی و جدایی در روابط عاطفی ( آموزشهای صوتی )  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی ، این محصول" طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *