خانه / علوم انسانی / روش تحقیق – ارزيابي فرهنگ نماز و اثرات دنيوي و اخروي آن بر افراد ۱۱۹ص – ورد

روش تحقیق – ارزيابي فرهنگ نماز و اثرات دنيوي و اخروي آن بر افراد ۱۱۹ص – ورد

دانلود رایگان روش تحقیق – ارزيابي فرهنگ نماز و اثرات دنيوي و اخروي آن بر افراد ۱۱۹ص – ورد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” روش تحقیق – ارزيابي فرهنگ نماز و اثرات دنيوي و اخروي آن بر افراد ۱۱۹ص – ورد “را از yahoo-market دانلود نمایید.


تعريف مسئله مورد پژوهش : نماز يك نياز حقيقي و ضروري انسان است و به ميزان ضرورتي كه براي فرد و اجتماع دارد داراي فايده ها و ‎آثار نيكوي فردي و جمعي است و به همان نسبت كه وجود آن منشأ بركات و خيرات است فقدان آن زيانبار است در آيات قرآني و روايات اسلامي هم بسياري از فوايد و آثار نيكوي آن مذكور است و هم زيانهاي فردي و جمعي ناشي از ترك آن آمده است. نماز حقيقي موجب نجات كلي و همه جانبه است انسان را از آفتها و آسيب ها و فرجام هاي ناگوار رها مي سازد و باب رحمت يزدان را به رويش مي گشايد. نماز ديوار بلندي در برابر شيطانهاست و فرد و جامعه نمازگزار را از حمله و آسيب آنان نگاه مي دارد اين دژ استوار براي آنان بيم آور و نگرانيزا است ليكن تضييع و تخريب ديوار نماز فرو ريختن اين حصن حصين شياطين را اميدوار و گستاخ مي سازد و جرأت مي دهد كه بر اهل نماز يورش برند نماز مصداقي از مصاديق (حبل الله) است و تا وقتي كه مسلمانان به ريسمان خدا  چنگ زنند متفق و متحدند و از بلاي تفرقه در امان مي مانند همچنان كه نماز ايجاد تواضع و وحدت مي كند ترك نماز زمينه ساز تعصب و تفرقه مي شود. نماز ناب نمازي است كه با با …

این محصول “روش تحقیق – ارزيابي فرهنگ نماز و اثرات دنيوي و اخروي آن بر افراد ۱۱۹ص – ورد  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی ، این محصول" طرح جابر با موضوع ماه گرفتگی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *