خانه / فنی و مهندسی / سمینار جامع و کامل ارشد با موضوع سيستم هاي توصيه گر و کاربرد آنها

سمینار جامع و کامل ارشد با موضوع سيستم هاي توصيه گر و کاربرد آنها

دانلود رایگان سمینار جامع و کامل ارشد با موضوع سيستم هاي توصيه گر و کاربرد آنها ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” سمینار جامع و کامل ارشد با موضوع سيستم هاي توصيه گر و کاربرد آنها “را از yahoo-market دانلود نمایید.


قالب فايل: word و قابل ويرايش تعداد صفحات : ۱۰۰ صفحه               “اين فايل توسط نگارنده اصلي عرضه گرديده است و ايشان به عنوان درس سمينار كارشناسي ارشد با نمره ۲۰ ارائه نموده اند.   معرفي اجمالي موضوع: در زندگي روزمرة خود معمولاً براي انتخاب هر چيزي، از پيشنهادها و نظرات دوستان و هم‌چنين تجربه قبلي خود استفاده مي‌كنيم‌. بارها اتفاق افتاده است كه به پيشنهاد دوستان محصول ويژه‌اي را بخريم و يا فيلمي را تماشا كنيم، يا به يك موسيقي گوش دهيم. هنگامي كه قصد داريم به منظور رفع نياز خاصي (به عنوان مثال، خريد‌تبلت) به اينترنت مراجعه ‌كنيم با حجم زيادي از اطلاعات متنوع و مرتبط با نيازمان مواجه مي‌شويم كه انتخاب كردن را براي ما دشوار مي‌سازد. فروشنده‌ نقش مهمي در كمك به خريدار دارد. او در مورد كالايي كه خريدار نياز دارد، مشخصات، حدود قيمتِ موردنظر وساير ترجيحات مشتري سئوال‌هايي مي‌پرسد. اگر خريدار از مشتريان قبلي باشد احتمالاً فروشنده با خصوصيات اخلاقي و سلايق او تا حدودي آشنايي دارد. علاوه براين فر …

این محصول “سمینار جامع و کامل ارشد با موضوع سيستم هاي توصيه گر و کاربرد آنها  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق و بررسی در مورد ماشينهاي دايکاست

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق و بررسی در مورد ماشينهاي دايکاست ، این محصول" تحقیق و بررسی در مورد ماشينهاي دايکاست "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *