خانه / علوم انسانی / سوالات اماکن تاریخی آزمون تورلیدری مرداد ۹۵ با پاسخ تشریحی

سوالات اماکن تاریخی آزمون تورلیدری مرداد ۹۵ با پاسخ تشریحی

دانلود رایگان سوالات اماکن تاریخی آزمون تورلیدری مرداد ۹۵ با پاسخ تشریحی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” سوالات اماکن تاریخی آزمون تورلیدری مرداد ۹۵ با پاسخ تشریحی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  این فایل پی دی اف شش صفحه ای شامل سوالات درس آشنایی با میراث فرهنگی مرداد ۹۵ است که به تمامی سوالات به صورت تشریحی پاسخ کامل داده شده است. شایان ذکر است منابع آزمون برای این درس از از کتاب تاریخ فرهنگ ایران نوشته ی دکتر رضا نوری شادمهانی می باشد. با توجه به تکرار شدن سوال ها در آزمون های سال های مختلف جهت آشنا شدن شما عزیزان داوطلب با سوالات آزمون های جامع تورلیدری و نیز آشنایی با نحوه ی سوالات به عنوان یک محقق و تورلیدر توصیه می کنم حتما این سوالات را تهیه و مطالعه فرمایید .   این مطالب با صرف وقت و زحمت فراوان تهیه گردیده. لطفا بدون پرداخت هزینه آن را با دیگران به اشتراک نگذارید. به اشتراک گذاشتن مطالب بدون اجازه ی صاحب سایت است و اشکال شرعی دارد .   …

این محصول “سوالات اماکن تاریخی آزمون تورلیدری مرداد ۹۵ با پاسخ تشریحی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت سهام عادي : تجزيه و تحليل و استراتژي ها – از کتاب جونز- ۱۷ و ۱۳ و ۵۱ اسلاید

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت سهام عادي : تجزيه و تحليل و استراتژي ها - از کتاب جونز- 17 و 13 و 51 اسلاید ، این محصول" دانلود پاورپوینت سهام عادي : تجزيه و تحليل و استراتژي ها - از کتاب جونز- 17 و 13 و 51 اسلاید "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *