خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / طرح توجیهی و کارآفرینی احداث کارگاه پرورش قارچ خوراکی (فرمت Word ورد doc ) تعداد صفحات ۲۰

طرح توجیهی و کارآفرینی احداث کارگاه پرورش قارچ خوراکی (فرمت Word ورد doc ) تعداد صفحات ۲۰

دانلود رایگان طرح توجیهی و کارآفرینی احداث کارگاه پرورش قارچ خوراکی (فرمت Word ورد doc ) تعداد صفحات ۲۰ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” طرح توجیهی و کارآفرینی احداث کارگاه پرورش قارچ خوراکی (فرمت Word ورد doc ) تعداد صفحات ۲۰ “را از yahoo-market دانلود نمایید.


. تجزیه و تحلیل شغل: .منطقه کسب کار: خدمات لازم برای عرضه کردن این تولیدی وجود دارد  و محل کسب و کار از نظر زیست محیطی مناسب است. فرهنگ:با اعتقادات مذهبی و فرهنگ مصرف ان منطقه اشنا است و کالای تولید شده را می پذیرند و فرهنگ منطقه مانع کسب و کار نمیشود. اقتصاد: برای قیمت فروش اقتصاد ان منطقه را میسنجد و به توان خرید مشتریان توجه شده است. تغییرات جمعیتی : هرچه تعداد جمعیت بیشتر استفاده قارچ هم  بیشتر   تجزیه تحلیل بازار ساختار بازار:نوع بازار قارچ رقابتی است .برسی رقبا :رقبای مستقیم کارهای دیگری که در سطح منطقه می باشدممکن است  ازنظر قیمت تهدید شود آیا به بازار جهانی وصادرات فکر می کنید؟برای گسترش شبکه توزیع سفارشات صادرات هم پذیرفته می شود   .تجزیه و تحلیل فنی رویه تولید:این کارگاه قارچ های خود را باروش برتر تولید می کند .دور نمای شرکت معرفی شرکت   مالکیت کسب و کاربه صورت شخصی می باشدوقوع کسب و کار تولیدی وکشاورزی است سرمایه گذاران وسهامداران: سرمایه گذاری دراین کسب وکار به صورت شخصی می باش حداقل هفته ی۳مرتبه مردم دروعده های غذایی …

این محصول “طرح توجیهی و کارآفرینی احداث کارگاه پرورش قارچ خوراکی (فرمت Word ورد doc ) تعداد صفحات ۲۰  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد کارخانه شیر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد کارخانه شیر ، این محصول" تحقیق در مورد کارخانه شیر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *