خانه / کارآفرینی ، طرح توجیهی / طرح توسعه خوشه صنعتی سازندگان ادوات شالیکوبی استان گیلان

طرح توسعه خوشه صنعتی سازندگان ادوات شالیکوبی استان گیلان

دانلود رایگان طرح توسعه خوشه صنعتی سازندگان ادوات شالیکوبی استان گیلان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” طرح توسعه خوشه صنعتی سازندگان ادوات شالیکوبی استان گیلان “را از yahoo-market دانلود نمایید.


لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب * فرمت فايل :Word ( قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد صفحه۸     طرح توسعه خوشه صنعتی سازندگان ادوات شالیکوبی استان گیلان   کشت برنج در استان گیلان قدرت دیرینه دارد . تبدیل شلتوک به برنج سفید در حال حاضر در کارخانجات شالیکوبی انجام می شود .حدود ۱۸۰۰ کارخانه شالیکوبی در سطح استان با روش ماشینی نسبت به تبدیل شلتوک به برنج سفید اقدام می کنند . صاحبان کارخانجات عمده تجهیزات خود را از ۲۸ واحد تولیدی بزرگ و حدود ۷۰ واحد تولیدی کوچک که در سطح استان پراکنده و بخصوص اکثر آن در شهرستان رشت تمرکز یافته اند تأمین می نمایند .   تولید کنندگان ادوات شالیکوبی دارای اتحادیه صنفی هستند اما دارای ارتباطات و همکاری اندکی جهت تأمین تجهیزات متقاضیان و خدمات به آنان می باشد و کسب و کار آنها دارای حد پایینی از تعادل و همکاری مورد نیاز برخوردار است .   جهت توسعه فعالیت و پایداری کسب و کار این بنگاه ها و واحد های تولیدی و تقویت ارتباط بین آن ها ضرورت طرح مشخصی با برنامه ریزی زمان بندی برای فعالیت آن ها در قالب یک “خوشه صنعتی ” وجود دا …

این محصول “طرح توسعه خوشه صنعتی سازندگان ادوات شالیکوبی استان گیلان  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله روش بسته بندی انواع خشکبارواجیل با سرمایه حدود ۷۵۰ هزار تومان

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله روش بسته بندی انواع خشکبارواجیل با سرمایه حدود 750 هزار تومان ، این محصول" مقاله روش بسته بندی انواع خشکبارواجیل با سرمایه حدود 750 هزار تومان "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *