خانه / علوم انسانی / عوامل موثر بر نگرش و تاثیر آن بر رفتار سازمانی

عوامل موثر بر نگرش و تاثیر آن بر رفتار سازمانی

دانلود رایگان عوامل موثر بر نگرش و تاثیر آن بر رفتار سازمانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” عوامل موثر بر نگرش و تاثیر آن بر رفتار سازمانی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فايل : word(قابل ويرايش)تعداد صفحات۱۰     بحث در مورد موفقيت انسانها در كار و زندگي و به طور كلي در زمان حيات خود فرد موفقي كسي است كه به آرزوهاي خود برسد و در درون رضايت خاطر احساس كند كه اين امر خود حاصل تلاش و كوشش مداوم در زندگي است. موفقيت به دو بعد است: ۱- بعد فردي كه شخص به تنهايي و بدون در نظر گرفته عوامل بيروني به مقصد و هدف خود مي‌رسد. ۲- بعد سازماني يا گروهي است كه تنها تلاش و كوشش فرد به تنهايي نيست بلكه تلاش و كوشش اطرافيان و همكاران فرد است كه در موفقيت و سرافرازي افراد سهيم هستند، نكته قابل توجه اينكه رسيدن به هدف يكي از معيارهاي اصلي موفقيت به حساب مي‌آيد. حال منظور از هدف همان نقطه و وضعيتي است كه مي‌خواهيم به آن برسيم و عوامل آن نيز عبارتند از ۱- الگوبرداري از افراد موفق تعيين اهداف بزرگ- پرورش خلاقيت- حداكثر استفاده از زمان- اشتياق – پشتكار داشتن- اعتماد به نفس و خيلي چيزهاي ديگر كه انسان را به مقصد و آن نقطه اوج مي‌رساند. حال براي قدم برداشتن به سوي موفقيت بايد تعيين شغل و يا مسير كرد. بين اين دو (تعيين شغل و تعيين مسير) تعي …

این محصول “عوامل موثر بر نگرش و تاثیر آن بر رفتار سازمانی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت حسادت

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود پاورپوینت حسادت ، این محصول" دانلود پاورپوینت حسادت "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *