خانه / عمران / فایل پاورپوینت بسیار خوب در مورد عملکرد لرزه ای قابهای بتن آرمه تحت بار زلزله

فایل پاورپوینت بسیار خوب در مورد عملکرد لرزه ای قابهای بتن آرمه تحت بار زلزله

دانلود رایگان فایل پاورپوینت بسیار خوب در مورد عملکرد لرزه ای قابهای بتن آرمه تحت بار زلزله ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فایل پاورپوینت بسیار خوب در مورد عملکرد لرزه ای قابهای بتن آرمه تحت بار زلزله “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

فایل پاورپوینت بسیار خوب در مورد عملکرد لرزه ای قابهای بتن آرمه تحت بار زلزله

فایل-پاورپوینت-بسیار-خوب-در-مورد-عملکرد-لرزه-ای-قابهای-بتن-آرمه-تحت-بار-زلزلهبیان موضوع:qهرساله شاهد تغییرات مهم در آین نامه های ساختمانی هستیم، عمده این تغییرات گواه بر این مساله هستند که سازه های ساخته شده در مواقع فوق العاده عملکرد مطلوبی نخواهند داشت. qبا توجه به لرزه خیزی ایران، تهمیدات لازم برای طراحی مناسب سازه ها امری اجتناب ناپذیر است. تغییرات آیین نامه های طراحی، طراحان را وادار به بازطراحی سازه ها نموده است. به طور کلی سازه های با اهمیت بالا را پس از بازطراحی به طور اساسی بهسازی مینمایند. qپیشنهاد روش بهسازی به مسایل مهمی وابسته است که بررسی فنی و دقیق سازه موجود برای بهسازی از اهمیت فوق العاده برخوردار میباشد.qضرورت:qاغلب سازه هاي بتن مسلح موجود بر اساس آئين نامه هاي قديمي طراحي شده اند و الزامات آئين نامه هاي جديد زلزله را ارضا نمي كنند. qهمچنين ضعفهاي اجرايي، نواقص فني در مراحل طراحي و ساخت ساختمان ها، مزيد بر علت شده و ساختمان ها را آسيب پذير ساخته است.q از اين رو ضرورت بررسی سازه ها به منظور تقويت، به خصوص براي مقابله با نيروهاي جانبي و با استفاده از روشهاي مقاوم سازي قابل اعتماد، آسان، سريع و اقتصادي احساس مي شود.qهدف:Øهدف از این تحقیق ارزیابی و مطالعه ی نمونه هایی از ساخت و سازهای رایج در شمال کشور است، که منجر به فراهم آوردن اطلاعات مفیدی برای مهندسین شاغل در این زمینه می شود و با طرح مسائل طراحی و ساخت ساختمان ها و ارائه راهکار مناسب برای حل آنها به تقویت و مقاوم تر شدن ساختمان ها خواهد انجامید.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “فایل پاورپوینت بسیار خوب در مورد عملکرد لرزه ای قابهای بتن آرمه تحت بار زلزله  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

اجرای قالب‌های لغزنده درعمران

دانلود رایگان اجرای قالب‌های لغزنده درعمران ، این محصول ارزشمند " اجرای قالب‌های لغزنده درعمران "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *