خانه / عمران / فایل پاورپوینت بسیار عالی برای آشنایی با روش المان محدود توسعه یافته

فایل پاورپوینت بسیار عالی برای آشنایی با روش المان محدود توسعه یافته

دانلود رایگان فایل پاورپوینت بسیار عالی برای آشنایی با روش المان محدود توسعه یافته ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ فایل پاورپوینت بسیار عالی برای آشنایی با روش المان محدود توسعه یافته “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

فایل پاورپوینت بسیار عالی برای آشنایی با روش المان محدود توسعه یافته

فایل-پاورپوینت-بسیار-عالی-برای-آشنایی-با-روش-المان-محدود-توسعه-یافته•ویژگی روش المان محدود•در روش المانهای محدود ابتدا دامنه مورد نظر به چند زیر دامنه تقسیم شده و معادله حاکم بر کل سیستم بر اساس معادله حاکم بر هریک از زیر دامنه ها به دست می آید. هر زیر دامنه که المان نامیده می شود، توسط چند گره مشخص می گردد. به هر یک از این گره ها یک تابع پیوسته نسبت داده می شود، به نحوی که از برهم نهی این توابع ، میدانی پیوسته در سطح هریک از المانها مدل می شود. از آنجایی که توابع نسبت داده شده به هریک از این گره ها در سراسر المان مورد نظر پیوسته می باشند، در نتیجه میدانی که از برهم نهی این توابع در سطح المان مدل می شود، میدانی پیوسته خواهد بود.

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “فایل پاورپوینت بسیار عالی برای آشنایی با روش المان محدود توسعه یافته  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

پروژه رشته عمران – پروژه بارگذاری ساختمان مسکونی ۵ طبقه

دانلود رایگان پروژه رشته عمران - پروژه بارگذاری ساختمان مسکونی 5 طبقه ، این محصول ارزشمند " پروژه رشته عمران - پروژه بارگذاری ساختمان مسکونی 5 طبقه "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *