خانه / فنی و مهندسی / فرایندهای غشایی و کاربرد آنها در صنایع لبنیUF اولترافیلتراسیون

فرایندهای غشایی و کاربرد آنها در صنایع لبنیUF اولترافیلتراسیون

دانلود رایگان فرایندهای غشایی و کاربرد آنها در صنایع لبنیUF اولترافیلتراسیون ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” فرایندهای غشایی و کاربرد آنها در صنایع لبنیUF اولترافیلتراسیون “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  فرمت فايل: word(قابل ويرايش)تعداد صفحات۲۷ تاریخچه :تاریخچه جداسازی مواد کلوئیدی از محلولها توسط صافیهای غشایی به قرن گذشته بر می گردد . جداسازی آنزیمهای پروتئینها در مقیاس آزمایشگاهی بوسیله غشاء نیمه تراوا با دیالیز انجام میپذیرفت . به دلیل کسل کننده بودن و نیاز به مدت طولانی در این روش تلاشی جهت بکارگیری آن در مقیاس صنعتی برای جداسازی مواد کلوئیدی و تغلیظ صورت نمی پذیرفت . تکامل و توسعه فراپالایش در مقیاس صنعتی پس از اکتشاف غشاهای نامتقارن اسمیتریک به وسیله لئو و سوری- جان در سال ۱۹۶۲ پدید آمد . هر چند اهداف این دو نفر تولید غشاهایی برای نمک زدایی آب دریا به طریقه اسمز معکوس بود . مدت کوتاهی پس از آن غشاهای فراپالایش نامتقارن با شدت نفوذ بالا خواص مناسب و مقاومت مکانیکی خوب ابداع و کشف گردید . تحقیقات برای دستیابی به یک ساختمان مناسب برای فراپالایش موجب ابداع شکل لوله ای صافیها گر …

این محصول “فرایندهای غشایی و کاربرد آنها در صنایع لبنیUF اولترافیلتراسیون  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلودپروژه انواع پست , word

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلودپروژه انواع پست , word ، این محصول" دانلودپروژه انواع پست , word "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *