خانه / فنی و مهندسی / فیلم آموزشی (بزبان فارسی) تحلیل استاتیکی سازه خرپا (Truss) توسط SolidWorks Simulation

فیلم آموزشی (بزبان فارسی) تحلیل استاتیکی سازه خرپا (Truss) توسط SolidWorks Simulation

دانلود رایگان فیلم آموزشی (بزبان فارسی) تحلیل استاتیکی سازه خرپا (Truss) توسط SolidWorks Simulation ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” فیلم آموزشی (بزبان فارسی) تحلیل استاتیکی سازه خرپا (Truss) توسط SolidWorks Simulation “را از yahoo-market دانلود نمایید.


ورژن نرم افزار : ۲۰۱۶ سطح:  متوسط، پیشرفته فایلهای همراه: فیلم آموزشی بزبان فارسی (۲۲ دقیقه) فایل Part همراه با نتایج سرفصلهای آموزش: تعریف پروژه (۱:۳۶) ایجاد مدل سازه در قسمت سازه های جوشکاری (۵:۵۱) بارگذاری و قیدگذاری سازه در شبیه ساز (۸:۲۸) تحلیل سازه و بدست آوردن نتایج (۷:۰۰) در این آموزش ابتدا یک سازه خرپای دو بعدی ساده را در محیط سازه های جوشکاری سالیدورکز ایجاد کرده و پس از بارگذاری و قیدگذاری آن در محیط شبیه ساز، نتایج تحلیل را با نتایجی که از طریق دستی بدست آورده ایم مقایسه می کنیم. این آموزش بصورت کاملا گام بگام بوده و پس از یادگیری آن شما قادر خواهید بود هر سازه خرپای دیگری را (دو بعدی، سه بعدی) براحتی مورد تحلیل قرار دهید. بیاد داشته باشید در آموزشهای ما همواره می توانید از فایل سه بعدی که همراه مجموعه دانلود می کنید به عنوان راهنما استفاده کنید. …

این محصول “فیلم آموزشی (بزبان فارسی) تحلیل استاتیکی سازه خرپا (Truss) توسط SolidWorks Simulation  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی ، این محصول" گزارش کارآموزی اجرای اسکلت فلزی "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *