خانه / عمران / كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم

كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم

دانلود رایگان كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم

كنترل-پايداري-و-نشست-خاكريز-ساخته-شده-روي-بستر-سست-با-استفاده-از-ژئوتكستايل-و-زهكشهاي-قائم كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم  Fulltext  نويسند‌گان: [ سعيده ابرزاده ] – دانشجوي كارشناسي ارشد خاك و پي، دانشكده فني دانشگاه اروميه[ كاظم بدو ] – دانشيار گروه مهندسي عمران، دانشكده فني دانشگاه اروميه خلاصه مقاله: طراحي و احداث خاكريز روي بسترهاي سست يكي از مسائل چالش انگيز در مهندسي ژئوتكنيك به شمار ميرود. به علت قابليت تراكم زياد ومقاومت برشي كم اين خاك ها مشكلاتي در روند پايداري و نشست خاكريز ايجاد مي شود. هدف از انجام اين تحقيق، بررسي تأثير استفاده ازژئوتكستايل و زهكشهاي قائم براي كنترل نشست و پايداري در خاكهاي سست است كه با استفاده از نرم افزار المان محدود Plaxis به بررسي اين موارد پرداخته شده و جهت مدل كردن خاك سست از مدل رفتاري خاك نرم خزشي استفاده شده است. در اين مطالعه تأثير استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم به صورت موردي و با استفاده از پارامترهاي مربوط به خاك بستر درياچه اروميه مورد بررسي قرار گرفته است. با توجه به نتايج ميتوان گفت كه درصورت تسليح خاك سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكش هاي قائم روندكاهشي در مقادير تغيير مكانهاي عمودي ايجادميشود. همچنين زهكش هاي قائم روند كاهش فشار آب حفره اي را افزايش مي دهند كلمات كليدي: خاك سست، ژئوتكستايل، زهكش هاي قائم، نرم افزار Plaxis

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “كنترل پايداري و نشست خاكريز ساخته شده روي بستر سست با استفاده از ژئوتكستايل و زهكشهاي قائم  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

اجرای قالب‌های لغزنده درعمران

دانلود رایگان اجرای قالب‌های لغزنده درعمران ، این محصول ارزشمند " اجرای قالب‌های لغزنده درعمران "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *