خانه / عمران / مدل سازي دیجیتال انتشار موج در آبخوان محصور

مدل سازي دیجیتال انتشار موج در آبخوان محصور

دانلود رایگان مدل سازي دیجیتال انتشار موج در آبخوان محصور ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مدل سازي دیجیتال انتشار موج در آبخوان محصور “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

مدل سازي دیجیتال انتشار موج در آبخوان محصور

مدل-سازي-دیجیتال-انتشار-موج-در-آبخوان-محصور مدل سازي ديجيتال انتشار موج در آبخوان محصور  Fulltext  نويسند‌گان: [ امين رياضي ] – دانشجوي كارشناسي ارشد، بخشمهندسي راه و ساختمان، دانشگاه شيراز[ غلامرضا رخشنده رو ] – عضو هيئتعلمي بخشمهندسي راه و ساختمان، دانشكده مهندسي، دانشگاه شيرا خلاصه مقاله: مدل هاي فيزيكي يكمبحث مهم و جدا نشدني در تحقيقات علمي مي باشند كه كاربردهاي متفاوتي در رشته هاي مختلفعلمي دارند. بطور كلي يك مدل فيزيكي خلاصه اي ساده شده از واقعيتي پيچيده مي باشد. از آنجا كه دسترسي مستقيم به آب هاي زير زميني و يا ساخت مدل هاي فيزيكي در اندازه بزرگ بسيار هزينه بر و در بسياري از موارد غير ممكن مي باشد، لذا ساخت يك مدل فيزيكي كوچك و اندازه گيري هايديجيتال مي تواند بسيار مفيد و موثر باشد. در اين مقاله مدلي فيزيكي و ديجيتال ارائه مي گردد كه توسط آن بتوان آزمايش هاي مختلف را با صرفهزينه اي بسيار كم و با دقتي بسيار بالا انجام داد. مدل، توسط سه آزمايشمختلفبررسي شده است و نتايج بدست آمده با نتايج حل تحليلي مسائل مورد آزمايشمقايسه و با استفاده از انحراف از معيار نشان داده شده است كه مدل معتبر و دقت آزمايشهاي انجام شده بسيار بالا مي باشد. در اين آزمايش ها، بالا رفتن تراز سطح آب در يك رودخانه فرضي در انتهاي يك آبخوان محصور و انتشار موج حاصل از آن در آبخوان در شرايط مختلف مدلسازي شده است. در آخر، پايايي ۱ مدل مورد بررسي قرار گرفته و با تكرار آزمايش هاي انجام شده و محاسبه بازه اطمينان ۲ نتايج، نشان داده مي شود كه مدل بسيار پاياست كلمات كليدي: آب هاي زيرزميني، مدل سازي ديجيتال، پايايي، بازه اطمينان

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مدل سازي دیجیتال انتشار موج در آبخوان محصور  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

اجرای قالب‌های لغزنده درعمران

دانلود رایگان اجرای قالب‌های لغزنده درعمران ، این محصول ارزشمند " اجرای قالب‌های لغزنده درعمران "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *