خانه / عمران / مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوريهاي اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب

مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوريهاي اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب

دانلود رایگان مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوريهاي اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوريهاي اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب “را از یاهو مارکت دانلود نمایید.

مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوريهاي اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب

مروري-بر-آزمون-نفوذ-مخروط-با-تاکید-ویژه-بر-نوآوريهاي-اخیر-دستگاهی-در-حوزه-دریا-و-قطب مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاكيد ويژه بر نوآوريهاي اخير دستگاهي در حوزه دريا وقطب  Fulltext  نويسند‌گان: [ مريم هدهدي ] – استاديار دانشكده عمران ، دانشگاه آزاد اسلامي نجف آباد[ غياث الدين ياري ] – دانشجوي كارشناسي ارشد عمران، دانشگاه آزاد اسلامي نجف آباد خلاصه مقاله: در سالهاي اخير، با اصلاح اجزاي مختلف نفوذسنج مخروطي و يا تركيب اين دستگاه با ديگر دستگاههاي آزمايشات برجا، با تعيين خصوصيات بيشتري از خاك، هزينه و زمان انجام آزمايشهاي برجا به حداقل رسيده است. استفاده از اين آزمون در ايران بدليل عدم اطلاع مهندسين ايراني از كارايي هاي گسترده انواع جديد دستگاههايCPT گسترش چنداني نيافته است. در اين پژوهش، پس از مروري مختصر بر محدوديتهاي موجود در تعيين خواص لايههاي زير سطحي در نواحي دريايي و قطبي، تجهيزات نوين دستگاهي بهره مند از قابليتهاي ويژهCPT معرفي شده است. مطالعات نشان مي دهد اصلاحات انجام شده و كاربري نوين مدلهاي اخير، موجب ارتقاء توانمندي آنها از جنبه هاي گوناگون در تعيين خصوصيات ژئوتكنيكي خاك شده است. كلمات كليدي: نفوذسنج مخروطي، بارسنج، اصطكاك جدار

دانلود فایل

این محصول ارزشمند “مروري بر آزمون نفوذ مخروط با تاکید ویژه بر نوآوريهاي اخیر دستگاهی در حوزه دریا و قطب  “توسط پورتال  یاهو مارکت  جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

نظرات خود را در قسمت درج نظر ثبت کنید

منبع: یاهو مارکت

مطلب پیشنهادی

اجرای قالب‌های لغزنده درعمران

دانلود رایگان اجرای قالب‌های لغزنده درعمران ، این محصول ارزشمند " اجرای قالب‌های لغزنده درعمران "را از یاهومارکت دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *