خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / مطالعات امكا نسنجي مقدماتي طرح بازیافت ضایعات EVA

مطالعات امكا نسنجي مقدماتي طرح بازیافت ضایعات EVA

دانلود رایگان مطالعات امكا نسنجي مقدماتي طرح بازیافت ضایعات EVA ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مطالعات امكا نسنجي مقدماتي طرح بازیافت ضایعات EVA “را از yahoo-market دانلود نمایید.


اتیلن وینیل استات(EVA)در واقع حروف اختصاري مادهEthylene-Vinyl-Acetateمیباشد.این ماده كوپلیمري بوده و دردسته لاستیك ها مي توا ند قرار داده شود( هم كوپلیمر و هملاستیك آن تعریف شده است)این لاستیك از واكنش كوپلیمریزاسیون دو مونومر اتیلن و وینیل استات بدست مي آید.درصد وزني دو مونومر استفاده شده متفاوت مي با شد . ا ین تغیير در صدها مو جب تغیير خواص فیزیكي شده و کاربرد نهایی می گردد. این كوپلیمر هم خواص كریستالي پلي اتیلن را داراست و هم مانند مواد آمورف عمل می نماید.اگر درصد وزني وینیل استات افزایش یابد شفافیت و همچنين قابلیت انعطاف كوپلیمر افزایش م يیابد. در مجموع سه نوع كوپلیمرEVAكه بر مقدار نسب تاً كمي از وینیل استات (تقری با بی شتر از % ۴) قرار گرفته ا ست و درواقع پلي ا تیلن اصلاح شده توسط وین یل استات مي با شد .این كوپلیمر هم …

این محصول “مطالعات امكا نسنجي مقدماتي طرح بازیافت ضایعات EVA  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پروژه ثبت نام مدرسه ASP.net با داکیومنت

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پروژه ثبت نام مدرسه ASP.net با داکیومنت ، این محصول" پروژه ثبت نام مدرسه ASP.net با داکیومنت "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *