خانه / فنی و مهندسی / مطالعه عددی میزان نشست زمین تحت شرایط سربار مختلف در اثر حفر تونل

مطالعه عددی میزان نشست زمین تحت شرایط سربار مختلف در اثر حفر تونل

دانلود رایگان مطالعه عددی میزان نشست زمین تحت شرایط سربار مختلف در اثر حفر تونل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مطالعه عددی میزان نشست زمین تحت شرایط سربار مختلف در اثر حفر تونل “را از yahoo-market دانلود نمایید.


• مقاله با عنوان: مطالعه عددی میزان نشست زمین تحت شرایط سربار مختلف در اثر حفر تونل   • نویسندگان: امین منشی زاده نائین ، سعید ابریشمی   • محل انتشار: نهمین کنگره ملی مهندسی عمران – دانشگاه فردوسی مشهد – ۲۱ تا ۲۲ اردیبهشت ۹۵   • فرمت فایل: PDF و شامل ۸ صفحه می باشد.       چکیــــده: در حفاری تونل در مناطق شهری، حضور بارهای سطحی منجر به وقوع نشست های قابل توجهی در سطح زمین می گردد که می تواند خسارت های شدید سازه ای را به دنبال داشته باشد. لذا باید حفاری به نحوی صورت گیرد که این نشست ها کنترل گردد. برای تحقق این امر نیاز به مدل سازی و تخمین نشست ها تحت شرایط مختلف سربار است. اما پروفیل نشست زمین ناشی از حفر تونل شکل سه بعدی داشته و متأثر از میزان پیشروی تونل است و لذا تحلیل مسئله به صورت دوبعدی تقریبی و غیرقابل استناد است. بنابراین، د …

این محصول “مطالعه عددی میزان نشست زمین تحت شرایط سربار مختلف در اثر حفر تونل  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

مقاله امنيت و دستيابي به اطلاعات در UNIX

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، مقاله امنيت و دستيابي به اطلاعات در UNIX ، این محصول" مقاله امنيت و دستيابي به اطلاعات در UNIX "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *