خانه / کتاب ، جزوه / مقابله با واریانت چباننکو در دفاع اسلاو Countering with the Chebanenko Slav

مقابله با واریانت چباننکو در دفاع اسلاو Countering with the Chebanenko Slav

دانلود رایگان مقابله با واریانت چباننکو در دفاع اسلاو Countering with the Chebanenko Slav ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقابله با واریانت چباننکو در دفاع اسلاو Countering with the Chebanenko Slav “را از yahoo-market دانلود نمایید.


مقابله با واریانت چباننکو در دفاع اسلاو Countering with the Chebanenko Slav Level: Tournament player, Professionalby Leonid Kritz این واریانت بسیاری از بازیکنان که با مهره سفید بازی می کنند را ناامید کرده است ، اما آنها نمی توانند برتری آشکاری در مقابل از دست دادن بدیهی زمان ( تمپ ) ….. یعنی a6 را ثابت کنند . بازی های عملی قبلاً نشان داده است که سیاه می تواند به اقسام پوزیسیون های حاصله برسد زیرا این استحکام دفاعی بسیار پویا و انعطاف پذیر است : به خوبی حرکت بدیهی ….. b5 اغلب  ….c5 و e5 …… نقشه های خوبی از آب در آمده اند . زیرا در هر حالت خانه b5 حمایت می شود . « لئونید کریتز » بارها این شروع بازی را با مهره سیاه بازی کرده است و به خاطر بررسی هایش در مجله ChessBase اطلاعات بیشتر و دقیق تری در اختیار دارد.   برای تماشای این فیلم آموزشی میتوانید نرم افزار رایگان شطرنج ChessBase Reader را در زیر دانلود کنید با این نرم افزار میتوانید فایل های cbv,pgn را هم باز کنید دانلود با لینک مستقیم با حجم ۳۶٫۹۵ مگابایت  …

این محصول “مقابله با واریانت چباننکو در دفاع اسلاو Countering with the Chebanenko Slav  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

پیام آسمانی هشتم درس هفتم – ۴۸ اسلاید جالب و جذاب

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، پیام آسمانی هشتم درس هفتم - 48 اسلاید جالب و جذاب ، این محصول" پیام آسمانی هشتم درس هفتم - 48 اسلاید جالب و جذاب "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *