خانه / علوم پایه / مقاله بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني

مقاله بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني

دانلود رایگان مقاله بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني “را از yahoo-market دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۶ این مقاله درمورد بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني می باشد. خلاصه آنچه در مقاله بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني می خوانید :جامعه :سازمان اتوبوسرانی نمونه : شهروندان ایستگاه ابوتوسمتغیر تصادفی: گروه  سنی افراد مسن وجواننوع متغیر : کیفی اسمی روش نمونه گیری :  به صورت اعداد تصادفی سادهروش جمع آوری  داده ها : از طریق پرسشنامه کتبی محتواي برخي سئوالات به شرح زير است:در اين سئوالات در رابطه با مسائل رفاهي و خدمات سازمان اتوبوسراني و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان تحقيق بعمل آمده است.- در رابطه با سكوت و نظافت و مسائل رفاهي درون اتوبوس مسائلي وجود دارد كه از آن جمله مي توان به مسائل زير اشاره كرد:بعضي از افراد مسن از اين امور  از قبيل مسائل رفاهي رضايت چنداني ندارند. آنها معتقدند، نوجوانان و افرادي با سن پايين كه ميل زيادي به تحرك و فعاليت دارند ب …

این محصول “مقاله بررسي ارتباطات درون شهري و ميزان رضايت مردم از عملكرد سازمان اتوبوسراني  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد قد دانش موزان كلاس پنجم مدرسه غيرانتفاعي

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، تحقیق در مورد قد دانش موزان كلاس پنجم مدرسه غيرانتفاعي ، این محصول" تحقیق در مورد قد دانش موزان كلاس پنجم مدرسه غيرانتفاعي "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *