خانه / فنی و مهندسی / مقاله بررسی الگوهای محاسباتی در مورفوژنز گیاهی

مقاله بررسی الگوهای محاسباتی در مورفوژنز گیاهی

دانلود رایگان مقاله بررسی الگوهای محاسباتی در مورفوژنز گیاهی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول” مقاله بررسی الگوهای محاسباتی در مورفوژنز گیاهی “را از yahoo-market دانلود نمایید.


فرمت فایل : word ( قابل ویرایش) تعداد صفحات : ۲۰ صفحه                   معرفی و مقدمه : آنچه امروز بیش از هر چیز مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است ایجاد شاخه های جدیدی از علوم در بررسی فرآیندهای بیولوژیکی درعلم زیست شناسی است . که شاید در همه ی موارد ارتباط تنگاتنگی میان آن ها وجود نداشته باشد . کاربرد تکنیک های محاسباتی در رشد و نمو گیاهی شامل پردازش داده های تجربی و ساخت مدل های شبیه سازی شده است.  یکی از جدیدترین مقوله ها مبحث فرمولیزاسیون داده های بیولوژیکی است که خود در قالب ژنتیک ، فیزیولوژی یا تعاملات بین سلولی در یک بافت ،یا به صورت عملکرد یک هورمون یا یک آنزیم بر رفتار متقابل سلولی خود را نشان می دهد . برای نیل به این هدف باید اطلاعات بیولوژیکی تجزیه و در قالب داده های ریاضی آرایش یابند تا بتوان آن ها را به نحوی فرموله کرد .  این نوع مدل سازی در واقع سلول یا کل سیستم زنده را جهت بررسی هر یک از پارامترهای مورد تاثیر، وارد مقوله ی ریاضی و داده های غیر قابل انعطاف می کند که در پایان به صورت طرح های رایانه ای می توان …

این محصول “مقاله بررسی الگوهای محاسباتی در مورفوژنز گیاهی  “توسط پورتال yahoo-market جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:yahoo-market.ir

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر

دانلود رایگان مقاله ، تحقیق ، دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر ، این محصول" دانلود تحقیق نگهداري از كامپيوتر "را از yahoo-market دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *